XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - Ogłoszenia parafialne (07.07.2024)

XIV Niedziela Zwykła

07.07.2024

1. Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła. Na Górze św. Anny – pielgrzymka dzieci.

2. Zebrana kolekta zeszłej niedzieli na Stolicę Apostolską – Świętopietrze to 959,00 – przekazano do diecezji.

3. W przyszłą niedzielę (14 lipca) na Górze św. Anny – DZIEŃ MODLITW OSÓB NIEWIDOMYCH oraz odpust Matki Bożej Szkaplerznej (obchody kalwaryjskie).

4. Zgodnie z praktyką poprzednich lat, w czasie wakacji (od lipca do końca sierpnia) kancelaria parafialna będzie czynna półgodziny po mszach św. z wyjątkiem niedziel i świąt.

5. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej serdecznie zaprasza małżeństwa z dziećmi na wczaso-rekolekcje pt. "Zbudujemy dom na Skale.", które odbędą się 9-18 sierpnia br. w Pocysterskim Domu Pielgrzyma w Rudach Raciborskich.

7. Zmarli nasi parafianie:– Eugeniusz Bidziński z ul. Brzozowej
      – Józef Krenkiewicz  z ul. Kaplicznej
    Wieczny odpoczynek…

Jest jeszcze – 4 numer dwumiesięcznika naukowego redakcji Gościa Niedzielnego pt. „Czy św. Piotr naprawdę przebywał w Rzymie”, w cenie 12,00 zł.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego i radosnego przeżywania niedzieli.